Estetyka

Medycyna estetyczna, choć współcześnie kojarzona głownie z operacjami plastycznymi i inwazyjnymi zabiegami korygującym, a wręcz zmieniającymi urodę pacjentów i pacjentek, jest tak naprawdę działem medycyny, który ma poprawić jakość życia. Często takie problemy jak blizny i bliznowce są efektem urazów. Zatem z nami możesz kompleksowo dojść do formy po przebytych urazach czy operacjach. Przy użyciu najnowocześniejszych metod, np. Indiba i Indiba Deep Care, pomagamy zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Udowadniamy, że medycyna estetyczna bywa niezastąpiona nie tylko w odzyskaniu urody, ale i zdrowia.

Wykonujemy zabiegi z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń medycznych. W większości przypadków już po pierwszym zastosowaniu wybranej metody widać satysfakcjonujące rezultaty. Nasz kompleksowo wyposażony gabinet medycyny estetycznej znajduje się w Gdańsku i cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Pacjenci chętnie korzystają z pomocy wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej, którzy potrafią dobrać odpowiednie zabiegi pod kątem indywidualnych oczekiwań oraz aktualnego stanu zdrowia.

Redukcja rozstępów i cellulitu – zadbaj o zdrowy wygląd skóry

Doskonale wiemy, jak ważna dla własnego samopoczucia jest akceptacja naszego wyglądu. Medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób, które chciałyby coś w nim zmienić. Dzięki współczesnym możliwościom idealnie gładka skóra jeszcze nigdy nie była tak prosta do osiągnięcia. W klinice Vitalmed w Gdańsku przeprowadzamy najróżniejsze zabiegi medycyny estetycznej i pomagamy pacjentom zapomnieć o kompleksach.

Wśród naszych Klientek sporą popularnością cieszy się redukcja cellulitu i rozstępów oraz zabiegi nakierowane na ogólną poprawę elastyczności skóry. Zachęcamy między innymi do skorzystania z nowatorskiej metody modelowania sylwetki pod postacią fali uderzeniowej. Jej działanie polega na efektywnym stymulowaniu pracy komórek, co prowadzi do szybkiej poprawy jędrności skóry.

Mieszczący się w Gdańsku gabinet medycyny estetycznej Vitalmed stanowi także świetny wybór dla osób, które chcą zapobiec pierwszym objawom starzenia się skóry. Proponujemy pacjentom najróżniejsze metody, wspomagające odzyskanie elastyczności po ciąży lub diecie. Oferujemy także profesjonalną pomoc pod kątem niwelowania zmarszczek za pomocą zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, gwarantujących widoczne spłycenie nierówności.

Zapraszamy również na zabiegi medycyny estetycznej, które pozwolą na dłużej zachować młody wygląd, elastyczność skóry, a także usunąć lub zmniejszyć widoczność zmarszczek, cellulitu czy rozstępów. Nasi specjaliści doskonale wiedzą, jaka metoda ujędrniania będzie najlepszym rozwiązaniem, mając na uwadze określony typ cery pacjenta oraz indywidualne uwarunkowania zdrowotne.

Po więcej informacji na temat stosowanych przez nas metod zapraszamy na stronę www.indiba.pl

Medycyna estetyczna Gdańsk

Klinika Vitalmed w Gdańsku pomoże Państwu w następujących obszarach:

  • blizny i bliznowce
  • redukcja cellulitu
  • redukcja rozstępów
  • uelastycznienie skóry po utracie elastyczności (po ciąży, po intensywnej kuracji odchudzającej)
  • spłycanie zmarszczek
  • leczenie śladów po ospie, łuszczycy, oparzeniach, wrzodach, liszajach.

Ta strona internetowa używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknij [X]