Specjaliści

Urazy i problemy, z którymi zgłaszają się do nas pacjenci, zawsze traktujemy z pełną powagą i zaangażowaniem. Zdajemy sobie sprawę, że bez kompleksowego podejścia do pacjenta nie będziemy w stanie skutecznie i trwale pomóc.

Dlatego właśnie w naszym zespole znajdą Państwo nie tylko fizjoterapeutów, ale także lekarzy ortopedów, chirurgów, neurochirurgów, a nawet psychologa. Wspólnie pochylamy się nad każdym problemem, z którym Państwo do nas przychodzą. Nasza wiedza i doświadczenie łączą się w spójną całość, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu rzetelną pomoc.

Nie poprzestajemy na wiedzy, którą już zdobyliśmy. Każdy z naszych specjalistów nieustannie doskonali swój warsztat. Uczestniczymy w licznych szkoleniach, warsztatach, konferencjach, a co więcej – nasi specjaliści znajdują się wśród grona wykładowców i instruktorów nowoczesnych metod terapeutycznych takich jak np. Indiba. W skład naszego zespołu wchodzi jeden z trzech instruktorów tej terapii w Polsce, Dominik Zaglaniczny.

Fizjoterapeuci oraz lekarze pracują dla Państwa w dwóch naszych ośrodkach w Gdańsku.

Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami specjalistów pracujących w Vitalmed Clinic oraz do kontaktu z nimi osobiście:

 

Telefon do rejestracji: + 48 728 459 423 lub e-mailowa: rejestracja@vitalmedclinic.pl

Nasze placówki

Gdańsk Morena

mapa

Gdańsk Morena

ul. Myśliwska 33
rejestracja@vitalmedclinic.pl
+ 48 583 512 197
+ 48 728 459 423

Gdańsk Nowa Letnica

mapa

Gdańsk Nowa Letnica

ul. Starowiejska 50
rejestracja@vitalmedclinic.pl
+ 48 583 512 197
+ 48 668 180 140

Ta strona internetowa używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknij [X]