Usuwanie rozstępów i cellulitu

indiba usuwanie celulitu vitalmed clinic gdańsk

Tkanka tłuszczowa na udach, pośladkach lub brzuchu bardzo często prowadzi do wytworzenia się nieestetycznych bruzd. Charakterystyczne nierówności najczęściej określa się mianem rozstępów bądź cellulitu. Nierzadko stanowią one źródło kompleksów, znacznie zmniejszając poczucie atrakcyjności. Gdańsk to miasto, w którym już od wielu lat realizujemy swoje usługi z zakresu medycyny estetycznej. Klinika Vitalmed specjalizuje się między innymi w przeprowadzaniu profesjonalnych zabiegów nakierowanych na usuwanie tego typu niedoskonałości. Redukcja cellulitu i usuwanie rozstępów są przeprowadzane z wykorzystaniem nowoczesnych metod.

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi metodami, które pomagają ujędrnić i uelastycznić skórę na wybranym obszarze. Dzięki nim można szybko zapomnieć o nierównomiernie rozłożonej tkance tłuszczowej. Nasze zabiegi są skuteczne nawet w przypadku osób z podwyższoną masą ciała, zmagających się ze znaczną otyłością. Ich zakres zawsze dostosowujemy nie tylko do indywidualnych oczekiwań pacjenta, ale przede wszystkim do aktualnej kondycji skóry oraz predyspozycji zdrowotnych.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, aby zdobyć dodatkowe informacje dotyczące wybranych zabiegów usuwania rozstępów oraz redukcji cellulitu.

usuwanie celulitu gdańsk

Czym jest cellulit?

Wiele kobiet od lat zmaga się ze skórką pomarańczową, nie wiedząc, czym tak naprawdę jest cellulit i jakie czynniki mogą go wywołać. Wbrew pozorom nieestetyczne nierówności nie są charakterystyczne wyłącznie dla osób z nadwagą. Problem ten coraz częściej dotyczy nastolatków, dlatego wiek również nie stanowi predyspozycji do powstawania skórki pomarańczowej. Nierzadko jej obecność ma po prostu podłoże genetyczne lub wynika ze spadku ilości kolagenu i elastyny w skórze. Przyczyną powstawania cellulitu mogą być także wahania w gospodarce hormonalnej. Z tego powodu bardzo często charakterystyczne bruzdy pojawiają się już w okresie dojrzewania, ale nie tylko. W grupie ryzyka znajdują się również kobiety spodziewające się dziecka oraz panie w okresie menopauzy. Oczywiście nie można pominąć czynnika związanego z wahaniami wagi. Otyłość znacznie zwiększa prawdopodobieństwo pojawienia się cellulitu, czyli nierównej tkanki tłuszczowej. Jeśli następuje jej przerost, dodatkowym problemem jest utrzymanie prawidłowego krążenia krwi, co w efekcie utrudnia pozbycie się nieestetycznych zmian.

We wszystkich wspomnianych przypadkach najlepszym rozwiązaniem będzie profesjonalna redukcja cellulitu. W naszej klinice w Gdańsku oferujemy wykonanie odpowiednich zabiegów paniom w różnym wieku. Dowodem na ich wysoką skuteczność jest satysfakcja wielu zadowolonych pacjentek.

Redukcja rozstępów i cellulitu – jakie zabiegi będą skuteczne?

Medycyna estetyczna ma do zaoferowania wiele metod o wysokiej efektywności, dzięki którym można w widoczny sposób pozbyć się cellulitu i zredukować rozstępy. Szeroki wybór tego typu zabiegów oferuje również Klinika Vitalmed. Naszym pacjentom polecamy usługi nakierowane na rozbicie tkanki tłuszczowej oraz stymulację układu krążenia. Za pomocą poszczególnych zabiegów można skutecznie ujędrnić skórę i zapewnić jej lepszą elastyczność. Pod tym kątem polecamy między innymi indiba physioeastetics, który pomaga w kształtowaniu sylwetki.

Redukcja rozstępów następuje wraz z redukcją tkanki tłuszczowej, w tym również tak zwanych guzków tłuszczowych. Ten zabieg może być wykonywany na różnych obszarach ciała – nie tylko na pośladkach i udach, ale także na brzuchu. Cieszy się ogromną popularnością wśród kobiet, które na skutek porodu utraciły dawne proporcje sylwetki. Inną propozycją jest metoda fali uderzeniowej, skutecznie stymulująca uwalnianie kwasów tłuszczowych. Również w tym przypadku następuje redukcja cellulitu oraz widoczne zmniejszenie obwodu obszarów ciała poddawanych działaniu fal.

Na skuteczność wybranego zabiegu wpływa odpowiednie dostosowanie metody do specyfiki skóry i predyspozycji zdrowotnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasi specjaliści potrafią dopasować zakres usług, aby zapewnić jak najlepsze rezultaty i wygładzić obszar objęty cellulitem i rozstępami.

Nasze placówki

Gdańsk Morena

mapa

Gdańsk Morena

ul. Myśliwska 33
rejestracja@vitalmedclinic.pl
+ 48 583 512 197
+ 48 728 459 423

Gdańsk Nowa Letnica

mapa

Gdańsk Nowa Letnica

ul. Starowiejska 50
rejestracja@vitalmedclinic.pl
+ 48 583 512 197
+ 48 668 180 140

Ta strona internetowa używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknij [X]