Rehabilitacja

Nasi fizjoterapeuci to starannie wykształceni specjaliści, którzy wciąż pogłębiają swoją wiedzę na kursach potwierdzanych międzynarodowymi certyfikatami. Wszyscy posiadają co najmniej kilkuletnie doświadczenie zawodowe. Ponadto, z wielkim zaangażowaniem poświęcają się swojej pracy. Jest ona ich pasją, dlatego w pomoc pacjentom wkładają wszystkie swe umiejętności, a nawet serce. Dzięki ich doświadczeniu wiemy, że rehabilitacja oferowana w naszej klinice w Gdańsku gwarantuje satysfakcjonującą skuteczność. Warto zaufać wiedzy specjalistów i zadbać o własne zdrowie.

Proponujemy wiele usług związanych z szeroko pojętą rehabilitacją. Wśród propozycji cieszących się szczególnym zainteresowaniem naszych pacjentów na uwagę zasługuje terapia rozwoju. Specjaliści pracujący w klinice Vitalmed oferują wsparcie przede wszystkim w przypadku schorzeń obejmujących aparat ruchu. Nasze usługi są skierowane również do najmłodszych dzieci i nastolatków, które wymagają regularnych ćwiczeń, aby skorygować konkretne wady postawy. Zapewniamy profesjonalną pomoc w wyborze odpowiednich aktywności o charakterze rehabilitacyjnym. Podpowiadamy, jakie zestawy ćwiczeń mogą być wykonywane w domowym zaciszu, mając na uwadze bezpieczeństwo pacjenta.

 

Ta strona internetowa używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknij [X]