Dietetycy

Katarzyna Fibich

Dietetyk kliniczny i sportowy, wykładowca akademicki, szkoleniowiec z zakresu żywienia i suplementacji. Doktoryzuje się na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach w dziedzinie dietetyki sportowej. Autor i/lub współautor prac popularnonaukowych i naukowych głównie z dziedziny dietetyki sportowej, współautor Standardów postępowania dietetycznego w Kardiologii dla dietetyków i lekarzy. Od lat związana z różnymi projektami sportowymi w Polsce oraz dietoprofilaktyką. W pracy zawodowej do każdego podchodzi indywidulanie – wyznaje podejście holistyczne. Jako dietetyk kliniczny zajmuje się głównie schorzeniami dietozależnymi, w pracy dietetyka sportowego – konsultuje sportowców na różnym poziomie wytrenowania (od amatorów po zawodowców).

Pani Katarzyna Fibich z nami współpracuje od 2 lat, kontakt bezpośredni: 505 303 555

Natalia Rykowska

Dyplomowany dietetyk medyczny. Prowadzi własną Poradnię Dietetyczną Kalorię Zdrowia. Ponadto należy do interdyscyplinarnego zespołu Gdańskiego Ośrodka Promocji Zdrowia, gdzie są tworzone i realizowane programy zdrowotne skierowane do różnych grup (współtwórca panelu dietetycznego w projekcie sportowo – zdrowotnym Ekstra FAN oraz Trzeci Wiek w Zdrowiu). Należy również do zespołu LUXMED. Wykładowca, swoją wiedzą dzieli się ze studentami Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Szkoleniowiec, prowadzi wykłady połączone z warsztatami dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Kontakt bezpośredni – tel 512 645 426

mgr Karolina Kaźmierczak- Siedlecka

Specjalista dietetyki medycznej i psychodietetyki. Obecnie doktorantka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na wydziale lekarskim. Doświadczenie zawodowe zdobyła m.in. na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Przewodu Pokarmowego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kaliszu, w Poradni Zaburzeń Metabolicznych i Nadciśnienia Tętniczego w Poznaniu oraz w Klinice Gastroenterologii i Hepatologii Uczelnianego Centrum Klinicznego w Gdańsku. W szczególności interesuje się żywieniem klinicznym. Specjalizuje się w leczeniu dietetycznym niedoczynności tarczycy, choroby Hashimoto, insulinooporności i zespołu jelita drażliwego.

Kontakt bezpośredni – tel 607 507 240

 

Nasze placówki

Gdańsk Morena

mapa

Gdańsk Morena

ul. Myśliwska 33
rejestracja@vitalmedclinic.pl
+ 48 583 512 197
+ 48 728 459 423

Gdańsk Nowa Letnica

mapa

Gdańsk Nowa Letnica

ul. Starowiejska 50
rejestracja@vitalmedclinic.pl
+ 48 583 512 197
+ 48 668 180 140

Ta strona internetowa używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknij [X]