Ortopedzi

lek. med. Marek Młodzianowski - specjalista Ortopedii i Traumatologii

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku (1990-1996). Od 1997 roku zdobywał doświadczenie pracując na Oddziale Ortopedycznym Szpitala Specjalistycznego w Gdańsku-Zaspie oraz Specjalistycznych Poradniach Ortopedycznych. 

Specjalizacja:

  • II stopień chirurgii urazowej i ortopedycznej
  • Chirurgia urazowa i ortopedyczna

Jest lekarzem współpracującym. Szczegółowe informacje na stronie www.ortopeda-trojmiasto.com.

 

lek med. Maciej Laskowski - specjalista chirurgii urazowej i ortopedii

Akademię Medyczną w Gdańsku na wydziale lekarskim ukończył w 1994 roku. Staż podyplomowy odbył w Szpitalu Miejskim w Gdańsku. Od 1995 roku pracował na oddziale urazowo-ortopedycznym w Szpitalu Specjalistycznym w Gdańsku-Zaspie pod kierownictwem dr med. Mirosława Laskowskiego oraz w Przychodni Ortopedycznej Przyszpitalnej dla Dzieci. W 1997 roku zdał egzamin specjalistyczny z chirurgii urazowej i ortopedycznej I stopnia. W roku 2005 uzyskał tytuł specjalisty ortopedii i traumatologii urazowej. Od 1996 roku prowadzi prywatny gabinet ortopedyczny. Pracował również w prywatnym Szpitalem Chirurgicznym i Ortopedycznym "Jankowo". Od roku 2008 operuje w Szpitalu Swissmed.
W Klinice Vitalmed przyjmuje w środy od 17.30 do 19.30.

Specjalizacja:

  • II stopień chirurgii urazowej i ortopedycznej
  • Chirurgia urazowa i ortopedyczna

 

lek med. Tomasz Bartoszewski

Jest specjalistą w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Posiada bogate doświadczenie zawodowe. Z uwagi na dobro swoich pacjentów stale bierze udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych, gdzie poszerza swoją wiedzę oraz rozwija umiejętności. W sposób profesjonalny, ale również empatyczny i pełen zrozumienia podchodzi do swoich pacjentów. W jego gabinecie panuje przyjazna i spokojna atmosfera, co sprawia, że pacjenci nie mają oporów, by wracać do niego na ponowne konsultacje ortopedyczne.

W ramach swojej praktyki wykonuje badania diagnostyczne, do których zalicza się głównie USG ortopedyczne, biopsja kości i artroskopia. Przeprowadza takie zabiegi jak zespolenie odłamów kostnych, założenie wyciągu szkieletowego, rekonstrukcja stóp, a także alloplastyka stawów, przeszczep ścięgna, plastyka skóry i rekonstrukcja więzadła krzyżowego. Zgłaszającym się do niego pacjentom doradza głównie w kwestii schorzeń i dolegliwości takich jak różnego rodzaju złamania kości, skręcenia stawów, dyskopatia i dysplazja stawu biodrowego. Pomaga również przy wadach postawy i bólach kręgosłupa.

Z jego specjalistycznych usług mogą korzystać osoby, które borykają się z chorobami zwyrodnieniowymi i zapaleniem kości. Prowadzi konsultacje związane z uszkodzeniem narządu ruchu. Poza tym zajmuje się podawaniem iniekcji dostawowych zarówno blokad jak i kwasu hialuronowego.

Specjalizacja:

  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

W naszej klinice oferujemy usługi najlepszych specjalistów z zakresu ortopedii - zapraszamy do kontaktu i zarezerwowania wizyty.

Nasze placówki

Gdańsk Morena

mapa

Gdańsk Morena

ul. Myśliwska 33
rejestracja@vitalmedclinic.pl
+ 48 583 512 197
+ 48 728 459 423

Gdańsk Nowa Letnica

mapa

Gdańsk Nowa Letnica

ul. Starowiejska 50
rejestracja@vitalmedclinic.pl
+ 48 583 512 197
+ 48 668 180 140

Ta strona internetowa używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknij [X]