Indiba Physioeastetics

Czym jest zabieg Indiba Physioeastetics?

Zabieg Indiba Physioeastetics to nowy wymiar medycyny estetycznej oparty o System Proionic® pozwalający na efektywne działanie w zabiegach ujędrniania skóry (w tym skóry twarzy), anti-aging, kształtowania sylwetki oraz redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. Wykorzystywana podczas zabiegu energia umożliwia stopniowe i bezpieczne zwiększanie temperatury obszaru ciała poddanemu zabiegowi. Prowadzi to do przyspieszenia regeneracji tkanek na poziomie komórkowym oraz aktywacji redukcji tkanki tłuszczowej zawsze w sposób bezpieczny dla fizjologii komórki. Działanie i skuteczność technologii medycznej Indiba Physioeastetics jest udowodniona i poparta badaniami klinicznymi. Terapia jest przyjemna, bezbolesna, nieinwazyjna i bardzo dobrze tolerowana przez pacjenta.

indiba redukcja zmarszczek

Indiba Physioeastetics genialne ujędrniania skórę i redukuje zmarszczki:

 

  • usuwa lwią zmarszczkę i kurze łapki
  • koryguje tzw. podwójny podbródek
  • ujędrniania okolicę szyi i twarzy,
  • ujędrnia ramiona oraz inne części ciała

indiba ujędrnianie brzucha

Indiba Physioeastetics wpływa na kształtowanie sylwetki:

 

  • wyszczuplenie brzucha, ud, pośladków
  • po porodzie

Redukuje cellulit:

 

  • redukcja tkanki tłuszczowej w miejscu zabiegu
  • redukcja guzków tłuszczowych.

Zalecana jest przed i po zabiegach:

 

  • dla drenażu obszaru zabiegowego (rany)
  • na przyspieszenie rekonwalescencji pozabiegowej

indiba blizna

Jakie są korzyści z zastosowania Indiba Physioeastetics?

System Proionic® przywraca fizjologię komórki oraz optymalizuje aktywność tkankową, co prowadzi do wzrostu kolagenu i elastyny w skórze. Proces ten przyczynia się do prawidłowego nawodnienia i uelastycznienia skóry oraz jej regeneracji. System Proionic® może wywierać wpływ na tkankę tłuszczowa powierzchniową, jak i głęboką poprzez działanie na komórki tłuszczowe, redukując ich objętość, eliminując toksyny oraz redukując retencję płynów.

Ile potrzeba sesji zabiegowych i jak często?

Liczba zabiegów Indiba Physioeastetics jest uzależniona od obszaru zabiegowego, zaleceń medycznych i indywidualnych potrzeb pacjenta. Średnio wystarcza od 4 do 6 lub od 8 do 10 sesji zabiegowych. Częstotliwość wykonywania to jeden, dwa zabiegi na tydzień.

Profesjonalizm i bezpieczenstwo

System Proionic® zastosowany w technologii Indiba Physioeastetics stopniowo zwiększa temperaturę obszaru zabiegowego nie wykraczając poza fizjologiczne efekty w środowisku komórki.

 

Nasze placówki

Gdańsk Morena

mapa

Gdańsk Morena

ul. Myśliwska 33
rejestracja@vitalmedclinic.pl
+ 48 583 512 197
+ 48 728 459 423

Gdańsk Nowa Letnica

mapa

Gdańsk Nowa Letnica

ul. Starowiejska 50
rejestracja@vitalmedclinic.pl
+ 48 583 512 197
+ 48 668 180 140

Ta strona internetowa używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknij [X]