O klinice

Klinika Vitalmed pomaga pacjentom nieprzerwanie od 13 lat (wcześniej pod nazwą Gabinety Rehabilitacji Funkcjonalnej). Dzięki zaangażowaniu naszych specjalistów oraz komplementarności usług i profesjonalizmowi nasze gabinety funkcjonują w dwóch lokalizacjach w Gdańsku, na Morenie oraz w Nowej Letnicy. W każdym z tych punktów spotkasz się z życzliwym przyjęciem oraz fachową opieką medyczną.

Nie ukrywam, że pomaganie innym odbieram jako powołanie. Wciąż wzbogacam swoją wiedzę i warsztat, by móc skutecznie pomagać, a wyraz ulgi i radości na twarzach pacjentów to moja wielka motywacja.

Dominik Zaglaniczny, fizjoterapeuta

Dlaczego warto wybrać naszą klinikę?

  • Spotkasz się tu ze współpracą ortopedów, neurologów i fizjoterapeutów
  • Skorzystasz z różnorodnych metod terapeutycznych
  • Twoje schorzenie potraktujemy kompleksowo
  • Pracujemy na najnowocześniejszych urządzeniach

 

Specjaliści Vitalmedclinic

Tylko najlepsi specjaliści w dziedzinie fizjoterapii

Zespół Vitalmed to grupa pasjonatów – specjalistów w swojej dziedzinie. Są wśród nich fizjoterapeuci, ortopedzi, ortopedzi dziecięcy i specjaliści od diagnostyki USG, neurolodzy i neurolodzy dziecięcy, psychologowie oraz neurochirurdzy. Dzięki takiemu doborowi kadry możemy zapewnić naszym pacjentom najszerszy w regionie zakres usług medycznych. Ponadto dzięki bieżącej współpracy i wymianie spostrzeżeń wewnątrz naszego zespołu, podchodzimy do problemów chorych i ich leczenia w sposób kompleksowy.

O każdym z naszych fachowców mogą Państwo przeczytać w zakładkach naszej strony, poświęconych ich specjalnościom. Klinika Vitalmed gwarantuje, że są to lekarze i terapeuci w pełni oddani swojej pracy, którzy nieustannie poszerzają zakres swoich możliwości, co potwierdzają liczne certyfikaty i zdobyte nagrody. Mogą również korzystać z nowoczesnych osiągnięć techniki i profesjonalnego sprzętu medycznego, co wznosi ich pracę na jeszcze wyższy poziom.

 

Ta strona internetowa używa plików cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.

Zamknij [X]